Witaj w strefie olejków eterycznych doTERRA

Opowiem Ci tutaj kilka słów o tym, dlaczego te małe kropelki mocy stały się nowym – i nie bez powodu – lifestylowym trendem na całym świecie.

Przede wszystkim to pierwszorzędna jakość, która przekonuje do olejku już po pierwszym z nim spotkaniu. Oznacza to bezpieczne stosowanie dla całej rodziny, w tym również naszych najmłodszych pociech.

Olejki eteryczne doTerra to bogactwo pięknych zapachów, wszechstronność i różnorodność zastosowań. Należy tylko uważać, aby nie zakręciło nam się w głowie.

Gdy już raz odkryjemy te porywające zapachy olejków, nie wyjdziemy z zachwytu, jak one cudownie na nas działają. I nie mam tutaj na myśli wyłącznie efektów praktycznych, np. odkażanie czy ból brzuszka u maluszka. Ta magia zapachów, która na nas działa, każe tworzyć w naszej duszy obrazy, które trwale odbiją w nas swoje piętno i pozostaną z nami już na zawsze.

Czy ktoś widział kiedyś kwitnące pole lawendy? Jeżeli nie, to nie szkodzi. Wystarczy powąchać olejek lawendowy i już doświadczymy, czym jest Prowansja w środku lata. Bo do wyprodukowania 15 ml olejku lawendowego potrzebne jest 30 kg lawendy. Stosując ten zapach, nie sposób nie poczuć siły tej małej niebieskiej roślinki.

Jednym słowem olejki eteryczne doTeRRA to esencja życia zamknięta w jednej kropli.

„doTERRA” czyli „Dar Ziemi”

Sama nazwa firmy – po łacinie „Dar Ziemi” – mówi więcej niż tysiąc słów. Olejki są kwintesencją potencjału, jaki one czerpią z naturalnych darów ziemi.

W połączeniu z dążeniem do końcowego efektu najwyższej jakości, do naszych rąk oddany zostaje wspaniały produkt.

Co powinniśmy wiedzieć o olejkach doTERRA:

   • to czyste ekstrakty roślinne, bez syntetycznych domieszek
   • mocno skoncentrowane wyciągi z roślin – działają nawet do 70 razy silniej niż same rośliny
   • z roślin zebranych w odpowiednim momencie ich wzrostu
   • certyfikowana destylacja w standardzie CPTG (Certified Pure Tested Grade)
   • najbardziej bezpieczne i skuteczne olejki na świecie
   • brak niepożądanych efektów ubocznych, niemniej …
   • … są to substancje bardzo silne i działamy według zasady: Mniej znaczy więcej. Trzymamy się zaleceń i stosujemy je rozwagą.

Czy znany jest Wam test cytryny?

Odwiedźcie najbliższy sklep zielarski w mieście. Spytajcie się tam o olejek cytrynowy i czy można go zażywać na skórę względnie wewnętrznie. Jeżeli odpowiedź brzmi NIE, to jest to sygnał dla Was, że nie jest to czysty olejek klasy terapeutycznej, a tylko olejek zapachowy. Gdyż takie olejki mogą mieć w składzie syntetyczne składniki (np. pochodne ropy naftowej) i różnie szkodliwe dla zdrowia domieszki.

Dlaczego jest to takie istotne?

Olejek wdychany jest już po 20 sekundach w naszym układzie limbicznym (dotyczący procesów przebiegających z udziałem wielu różnych struktur mózgu oraz innych części układu nerwowego i innych układów).

Olejek wsmarowany w skórę jest już po 2 minutach w naszym krwiobiegu, a po 22 minutach w każdej komórce naszego ciała.

Jest jeszcze jeden wyróżnik dający pewność, że mamy do czynienia z olejkiem najwyższej klasy terapeutycznej – musimy wczytać się w etykietę, na której powinna znaleźć się botaniczna nazwa rośliny po łacinie. I tak olejek cytrynowy to citrus limon, drzewo herbaciane – melaleuca alternifolia, a mięta – mentha piperita.

Ponadto zawsze warto zajrzeć za kulisy i sprawdzić producenta, gdzie i jak olejek jest pozyskiwany. Transparentność tych informacji bądź ich brak mówi wiele o firmie.

Zważywszy na powyższe właściwości olejków doTERRA, już nie zmyli nas produkt na rynku będący „olejkiem zapachowym” czy „kompozycją kwiatową”.

Pamiętaj! Z miłości do siebie i własnego ciała zawsze wybieramy oryginał.

Wejście na poziom wyżej

A co by się stało, gdybyśmy zmieniły perspektywę? Wyjdźmy z zakotwiczonych schematów. Spójrzmy na życie w innym świetle.

I co się stało?

Coś niewiarygodnego. Doświadczamy nowej formy obfitości. Na poziomie emocjonalnym jest to satysfakcja z poczucia własnej sprawczości, a na poziomie realnym praktycznym – odpowiedz sobie sam(a) na to pytanie.

Jak stworzyłyśmy tę nową rzeczywistość?

Bardzo prostym sposobem.

Motywacją – do zmiany, aby nareszcie żyć takim życiem, jakie sobie wymarzymy.

Motywacją – odejścia od tego, czego już nie chcemy: zapracowania, ciągłej pogoni i braku czasu na wszystko (dla dzieci, rodziny, przyjaciół, ogrodu, siebie), przełożonego nad sobą, malkontentów wokół nas – to tylko kilka z możliwych intencji.

Bo to, że dzisiejsi młodzi ludzi będą żyć 100 lat jest faktem. Pozostaje tylko pytanie, w jakim stanie zdrowotnym – fizycznym, psychicznym, duchowym – spędzą ostatnie 30 lat swojego życia.

Jeżeli chcemy na emeryturze mieć energię i zdrowie do pięknego życia, to już dzisiaj musimy zadbać o nasze ciało i psyche. Oznacza to stworzenie dla nich otoczenia równowagi we wszystkich sferach życia. Nie może być tak, że będzie panowała dysproporcja w jednym z obszarów np. ciągły stres zawodowy lub brak zgody w rodzinie. Wtedy prędzej czy później jedno z nich – czy to ciało czy psyche – odmówi nam współpracy.

Chcąc nie dopuścić do takiej sytuacji i wybudować świat wokół sprzyjający zdrowiu psychicznemu i fizycznemu, co możemy zrobić?

Pierwszy krok jest bardzo prosty i łatwy: Skontaktuj się ze mną.

Nazywam się Justyna Rose. Z ogromną przyjemnością nauczę Cię wszystkiego i pokażę, jak zdobywać szczyty.

Gdzie stosować olejki?

   • Aromaterapia
   • Użycie na skórę
   • Użycie wewnętrzne (nie wszystkie olejki)
   • Wsparcie zdrowia
   • Do gotowania
   • Do sprzątania domu
   • Do wytwarzania własnych kosmetyków
   • Do wytwarzania nietoksycznych repelentów na owady

Olejki eteryczne doTERRA – Przyjmij zaproszenie

Szukając inspiracji lifestylowych i trendów biznesowych definitywnie nie można przejść obok olejków eterycznych firmy doTERRA.

Zapraszam do kontaktu każdego, kto poczuł się zaintrygowany tymi nieprzeciętnymi olejkami eterycznymi lub jeżeli pragniecie zadbać o siebie przy użyciu olejku eterycznych doTERRA.